poniedziałek, 2 września 2013

Złota jesień

To będzie bardzo jesienny post. I to z wielu przyczyn.
Za oknem nagle skończyło się lato. Od dwóch dni siąpi deszcz, słońca nie widać. Masakra...
W związku z powyższym mnie aura obdarowała gratisem w formie kataru, zatem łykam cuda medycyny bezreceptowej w naiwnej nadziei, że coś tym zdziałam.

Poddając się porze roku zdziałałam dwie kartki okolicznościowe. Obie jesienne, utrzymane w brązach, złocie, z odrobina szarości. Oboje Adresatów obchodziło w ostatnich dniach swoje święta: Babcia imieniny, Dziadek - urodziny. Oboje są też w sędziwym wieku, jednak spędzają swoją jesień życia z uśmiechem na ustach. I bardzo sie z tego cieszę. szkoda, że nie moge Ich widywać tak często, jakbym chciała, ale niestety, dzieli nas niemal cały dzień podróży.

Kartki wykonane z mieszanki papierów różnych:Dla przełamania jesiennej chandry zostawiam jednak mały promyk słońca - za ciut ponad miesiąć pękną trzy lata, odkąd buszuję po sieci jako ja :)  W zwiążku z powyższym szykuję kilka cukierków. Konkretny post o rozdawajce urodzinowej pojawi sie na miesiąc przed rocznicą, tymczasem muszę pomyśleć czym tu Was poczęstować, bym mogła sprawić przyjemność kilku wylosowanym osobom oraz tym, którzy najwierniej mi towarzyszą.
Tym samym bardzo Wam dziękuję. Za każdą Waszą wizytę, za każde miłe słowo, które tutaj zostawiacie. Za to, że mogę zajrzec również do Was :) 

A z typowo egoistycznych radośći powiem tylko, że jadę do Rzeszowa w październiku! Już się zapisałam na kartkowe warsztaty u Karoli Witczak, czekam jeszcze na potwierdzenie miejsca na drugich warsztatach. Ależ mam radochę! Mój pierwszy wyjazd craftowy :) 

6 komentarzy:

 1. 3 latka pewnie szybko ci zleciało ... karteczki cudne pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczne karteczki, jestem pod wrażeniem

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne kartki :) a takie spotkania wiele dają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już dzisiaj Ci gratuluję tych 3 latek i życzę kolejnych pięknych chwil ze scrapbookingiem. życzę też zdrówka, oj jesień potrafi nas doprowadzic do tego, że jesteśmy niezwykle niż bardziej....pociągające:)))no i piękne karki pierwsza jest moją faworytką.Prześliczna:)))pozdrawiam Cię serdecznie i zdrowiej:))))

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękne, gratuluję rocznicy

  OdpowiedzUsuń