sobota, 12 kwietnia 2014

Wiosennie ze Scrap Shop

Witajcie Kochani.

   Dziś chciałam Wam zaprezentować papiery Floral Pavilion, dostępne w sklepie SCRAP SHOP. Piękne, mięsiste, grube arkusze, cudownie wiosenne wzory, dodatkowa faktura papieru sprawiają, że ten zestaw jest idealny na wiosenne, wielkanocne kartki. Jednak ten zestaw przyda się również na inne romantyczne i delikatne okazje: Dzień Matki, Dzień Kobiet, śluby, chrzciny, narodziny.
  Wykorzystałam akrusz w piękne delikatne róże na dwóch kartkach wielkanocnych. Wzór ten idealnie komponuje się z pastelami, dlatego połączyłam go z wycinankami z Pastel UHK. W efekcie powstały bardzo wiosenne i świeże karteczki.


Ostatnie dwa tygodnie wypełniała mi praca pozascrapowa - a mianowicie przygotowanie zespołów do sezonu tanecznego. Jesteśmy juz po pierwszych pokazach, przeglądach. Obiecuję, że będzie mnie już więcej i wrzucę kilka zaległych praca, na publikację  których ostatnio nie było czasu.


 Ściskam,
 Tenshi

2 komentarze:

  1. Bardzo wiosenna larteczka,super kolory i tyle się na niej dzieje.Genialna. Dawno Cię nie nyło,mam nadzieję,że wszystko ok.Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń