sobota, 3 stycznia 2015

Nowy Rok - nowe wyzwania!

Witajcie Kochani.

Z lekkim poślizgiem, ale ze szczerego serducha pędzę, by złożyć Wam życzenia szczęśliwego, pełnego sukcesów, radości, miłości i przede wszystkim zdrowia roku 2015.
Mam nadzieję, że początek nowego roku minął Wam w cudownej atmosferze, we wspaniałym towarzystwie. Mój taki był, choć ostatni dzień 2014.roku był jeszcze pełen nerwów z powodu poważnej awarii auta i przygód na autostradzie. Tym samym mam przedłużone wakacje świąteczne ;)
Czekając na naprawę autka chciałam Wam przekazać jedną z trzech cudownych informacji, jakie do mnie dotarły w grudniu, a oznaczają wspaniałe przygody scrapowe w nowym roku :)
Jedna z nich to angaż w DT zagranicznego bloga As Cute As A Button - bloga promującego digistemple na każdą okazję. Mam zaszczyt być jedną z trzech polskich projektantek, a cały team to grupa kreatywnych osób z całego świata :)Moja pierwsza kartka dla Bloga powstała na wyzwanie nr 5: romance :)  Stempel pokolorowany Promarkerami, papiery z UHK, w tym najnowsza kolekcja Monsieur.

Pozostałe dwie niespodzianki zdradzę niebawem :) Już się nie mogę doczekać :)


4 komentarze:

  1. Ale cudna i gratulacje angażu ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, no i oczywiście gratulacje:-) Czekam na ujawnienie dwóch pozostałych niespodzianek;-)

    OdpowiedzUsuń