piątek, 4 września 2015

Szkolne wyzwanie w Cherry Craft!

Witajcie Kochani.

Zaczął się wrzesień, a wraz z nim powrót do szkolnej ławki. U mnie niemal dosłownie, bo mam w domu pierwszoklasistkę :) Tym samym każdy nowy dzień jest pełen nowości, niespodzianek, planów i obowiązków.

Aby ułatwić sobie i córci organizację ozdobiłam dla niej tablicę korkową. Podobna świetnie spełnia swoje zadania u mnie w pracowni ( fioletową tablicę zobaczyć możecie TU ). Powierzchnię podzieliłam na dwie części: plan lekcji oraz miejsce do przypinania nowych wiadomości. Plan wykonałam na bazie Kapuśniaczka pastelowego i tradycyjnego. Utrzymany w stylistyce clean and simple przejrzyście określa nam dni tygodnia.
Drugą część tablicy zapełniłam kalendarzem, którym moje dziecko jest zafascynowane od miesiąca. Nie umknie nam żadna ważna data :)  Pozostało równiez miejsce na pozostałe informacje ( miejsce natychmiast zostało zapełnione różnymi kolorowymi obrazkami specjalnie na tę okazję przez Nadię wyciętymi :) ).

Osobiście jestem osobą, która na brak zajęć nie narzeka i bez kalendarza nie wychodzę z łóżka, dlatego tego typu organizery bardzo ułatwiają mi życie. Mojej córci grafik również nie jest pusty ( tekturkowe baletnice z I Kropki oznaczają zajęcia taneczne, czekamy jeszcze na ustalenie dnia basenu i innych potencjalnych zajęć), więc tym bardziej jest mi ciepło na serduchu, że tablica się jej spodobała :)

Tym szkolnym wpisem zapraszam Was na wyzwanie w Cherry Craft. Wystarczy stworzyć pracę nawiązującą do tematyki szkolnej: kalendarz, przybornik, plan lekcji, itd. Czekamy na Wasze prace do 24. września.

1 komentarz: