wtorek, 8 listopada 2016

Chwalę się, bo JEST CZYM!

Kochani!

Dziękuję za wytrwałość w zaglądaniu tutaj pomimo mojej nieobecności.
Jak obiecałam, zaraz wytłumaczę się z mojego niebytu twórczego na blogu. Niebyt miał również miejsce w pracowni, bo moja głowa, ręce i reszta ciała ( dosłownie ;) ) były zajęte wielkim projektem, który udało się pięknie zrealizować.

Ale do rzeczy ;)

Zawodowo jestem instruktorem tańca współczesnego, na co dzień prowadzę swoją wymarzoną szkołę tańca, gdzie z uwielbieniem męczę cudze ( i jedno własne) dzieci. Jako, że szkoła jest malutka, robię wszystko samodzielnie - zatem oprócz kierownika jestem również sekretarką, projektantką, choreografem, kadrową, fotografem, pedagogiem, sprzątaczką, a bywało, że i w prostszych projektach krawcową :) Zatem sporo tego.
W maju udało nam się zdobyć laury na Mistrzostwach Ekstraklasy ( Mistrzostwa Polski), co wymagało sporej pracy moich podopiecznych. Osiągnięte wyniki dały nam nominację na Mistrzostwa Europy, co niesamowicie nas ucieszyło, ale wiązało się z ogromem wyzwań i wysiłku. Moje zespoły podzielone są wyłącznie na kategorie wiekowe - będąc jedynym instruktorem czterech grup nie jestem w stanie czasowym podzielić ich jeszcze względem zaawansowania. Tym większa praca nas czekała, bo wiedziałyśmy, że na Mistrzostwah spotkamy się z zawodowymi szkołami, które na konkurs wyekspediowały wyłącznie grupy mistrzowskie, najwyżej zaawansowane.

Pomimo ogrooooomnej tremy i poczucia wielkiej odpowiedzialności, wśród reprezentantów 5 krajów: Polski, Słowacji, Węgiej, Rosji i Ukrainy, startujących nieprzerwanie przez 3 dni, udało nam się wywalczyć piękne wyniki!
Mistrzostwo Europy w kategorii mini formacji kids modern
Vice Mistrzostwo w kategorii mini formacji junior lirycal jazz
Vice Mistrzostwo w kategorii formacje modern juniorzy
Vice Mistrzostwo w kategorii mini formacje brodway jazz juniorzy
IV miejsce duet brodway jazz juniorzy
V miejsce mini formacja modern juniorzy.

Pękam z dumy każdego dnia, gdy oglądam zdjęcia i folmy z tej wyprawy, dlatego nie omieszkałam się pochwalić i tutaj :)
Następne posty będą nawiązywały do tej imprezy, bo kończę podziękowania dla sponsorów. Jednocześnie przygotowane mam kilka innych tematów, lekko odbiegających od scrapbookingu, ale nadal kreatywnych i mam nadzieję - przydatnych dl Was.

Ściskam,
Dorota

3 komentarze: