wtorek, 2 lipca 2013

Dla Pani Katechetki

Kolejna kartka z serii podziękowań dla nauczycieli. Tym razem klasyczna pamiątka dla Pani Katechetki.
Papier nr 6 z kolekcji SweetDream Scrap And Me, stempelek zembossowany na złoto z Agaterii.
Całość zamknięta w torebeczce z okienkiem.

Karteczkę ślę na wyzwanie w  Digi-scrappl_________________

Rok szkolny zakończony, oficjalny sezon taneczny również. Nie oznacza to jednak końca pracy. W niedzielę ruszam  na kilka dni z moimi dziewczynami męczyć technikę w nadbużańskich okolicznościach przyrody, potem kilka dni przerwy na kolejne przygotowania, tym razem do obozu namiotowego i półkolonii, które będę miałą przyjemnośc współprowadzić. Tym samym moje wakacje rozpoczna się dopiero w sierpniu.
Korzystamy jednak z córką intensywnie z tygodnia wolnego od zegarka, pośpiechu i towarzyszącego nam ostatnio "muszę" ;) Trzeba naładować akumulatory, a przy okazji ogarnąć dom i pracownię po szaleństwie ostatnich dni, tygodni. Kąt papierowy już posegregowany, komody z sutaszowymi zapasami właśnie zamknęłam. Wszystkie projekty, które spłynęły do zeszłego tygodnia pozamykane, gotowe do wysyłki, ale to  w środę, bo na szczęście jutro jestesmy bez samochodu :) Na szczęście, bo możemy bez wyrzutów sumienia spędzić dzień w przydomowym ogrodzie, objadając się poziomkami, sałatką z warzyw własnoręcznie upolowanych na grządce i czereśniami sąsiada. Ale o tym ciii.. bo się obrazi ;)

3 komentarze:

 1. Witaj:) Dla mnie ta karteczka kojarzy się...z ciepłem,z serdecznością, delikatnością....piękne dodatki dodają jej uroku.Śliczna.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna! wspaniałe kolory, ramki - całość się cudnie prezentuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna kartka, cudne dodatki i kolory :)
  Dziękuję ślicznie za udział w wyzwaniu Digi-Scrap i pozdrawiam serdecznie.
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń