sobota, 28 grudnia 2013

Ulotne chwile

Witam Was serdecznie po Świętach. Mam nadzieję, że upłynęły Wam one w rodzinnej, ciepłej atmosferze, pełnej ciepła, pyszności i kolęd.
Moje świętowanie z rodzinką udało się cudownie. Zatraciłam się w tej fantastycznej atmosferze do tego stopnia, że pomyliły mi się dni. Dopiero przed godziną rodzice wyprowadzili mnie z błędnego myślenia, że dziś wcale nie poniedziałek, a sobota! Stąd opóźnienie z postem na blogu Scrap Shopu.
Ale już nadrabiam zaległości.

Dziś chciałam Wam pokazać mini album, który wykonałam na przywitanie maluszka mojej dobrej koleżanki. Adaś urodził się miesiąc temu, ale dopiero teraz dane mi będzie go odwiedzić (mieszkamy 450km od siebie).  W ramach prezentu Adaś otrzyma zapiśnik, gdzie można upamiętnić wszystkie ważne momenty i osiągnięcia chłopca. Sama dobrze wiem, że dzieci rosną błyskawicznie, a konkretne daty zacierają się w pamięci.

Do wykonania pracy użyłam bazy i tekturek z Crafty Moly, podobne bazy znajdziecie w sklepie Scrap Shop. Tam też jest zestaw papierów Gaj Oliwny UHK, półperełki miętowe, wykrojniki Marianne D.
Pozostałe wycinanki, jakich użyłam, powstały dzięki wykrojnikom Magnolii. Stempelki z niezastąpionej Agaterii.Pozdrawiam Was serdecznie i zmykam spojrzeć, co u Was po Świętach :) 

6 komentarzy:

 1. Śliczny Dorota! I nie tylko Tobie dni się poprzestawiały ;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też się wszystko pomieszało przez te święta :) i też myślałam, że już poniedziałek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiekny zapiśnik! Super prezent.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniały prezent :-))) To prawda,że wiele informacji ulatuje z pamięci a tu w pięknej formie można je zapisać :-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba najpiekniejszy album jaki widzialam.Piekna dorma, sliczne wykonana w srodku praca.Delikatność, magia, wspaniale dodatki powodują, ze....oglądam Twoją prace przez dluższy czas. Może kiedyś i mi będzie dane zrobić takie cudo.Przepiekny prezent. Pamiątka na lata. A święta....ojjj mi też się pomieszały dni:)))wiec wiem jak to jest.Pozdrawiam Cię serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. So beautiful! Wishing you a wonderful new year. Hugs, Elizabeth x

  OdpowiedzUsuń