czwartek, 2 stycznia 2014

Pożegnanie 2013.roku

Witam Was serdecznie w nowym, 2014. roku!
Mam nadzieję, że stary rok pżegnaliście tak, jak chcieliscie - hucznie bądź kameralnie, ale zawsze z uśmiechem na ustach i w miłym gronie. Ja bawiłam się pysznie w gronie młodego pokolenia mojej rodzinki.

Życzę Wam wszystkim, by nowy rok przyniósł spełnienie Waszych marzeń, realizację planów i zamierzeń, dobre towarzystwo, codziennie powody do uśmiechu i dumy, a przede wszystkim zdrowie i miłość.

Dla mnie rok 2014 to wyzwanie. Zaczynam kilka działań na całkiem własny rachunek, pełna planów i marzeń, z wielkim zacięciem do ich realizacji. Dodatkowo spełnia się kolejne marzenie - pracownia nabiera już kolorków :)
Jeśłi ten nowy , rozpoczynający sie właśnie rok będzie lepszy od poprzedniego, to będę skakać z radości, bo 2013 był dla mnie okresem obfitującym w niespodzianki i  radości.

Blog prosperował, zawitało do nie sporo nowych Gości (dziękuje Wam, Tuzaglądacze :) ) , spod moich łapek wyszło sporo rózności, które powędrowały do kolejnych nowych Klientów. Na samym blogu zaś w 2013 roku opublikowałam:
67 kartek,
25 exploding boxów,
7 albumów,
3 notesy,
3 przepiśniki,
11 innych papierowych tworków,
8 par sutaszowych kolczyków,
5 sutaszowych bransoletek,
9 sutaszowych wisiorów
1 broszkę i 1 pierścionek,
78 innych bransoletek,
16 innych biżutków,
31 ozdób świątecznych.
Wszystko to w 136 postach.
Nadmienię tylko, że jeszcze około 10 rzeczy powstałych w minionym roku czeka na opublikowanie. Jak na osóbkę pracującą zawodowo w dwóch miejscach, mame żywej 4-latki to jestem z siebie zadowolona.

Dodatkowo dołączyłam do Design Teamu Scrap Shopu, inspirowałam w Pomorskie Craftuje, maczałam paluchy w przepięknym projekcie Supernova dla WOSP.

Rok pożegnany, podsumowany, czas zatem zamknąc się w pracowni i zabrać za kolejne tworki.
Pozdrawiam Was serdecznie!

5 komentarzy:

 1. Gratuluję serdecznie wspaniale przeżytego Roku. Życzę i trzymam bardzo mocno kciuki za kolejny, Twój osobisty Rok. Wierzę i wiem, że dasz radę i będzie wszystko dobrze.Pozdrawiam serdecznie! No i czekam na kolejne piękne tworki:))a myślę, że będzie co oglądać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie wspaniale przeżytego Roku. Życzę i trzymam bardzo mocno kciuki za kolejny, Twój osobisty Rok. Wierzę i wiem, że dasz radę i będzie wszystko dobrze.Pozdrawiam serdecznie! No i czekam na kolejne piękne tworki:))a myślę, że będzie co oglądać:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zeszłorocznego dorobku a w Nowym Roku życzę jeszcze większego
  :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że 2013 był intensywny i twórczy - i życzę Ci, żeby obecny rok przyniósł jeszcze więcej pomysłów, szczęścia i realizacji wszystkich planów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne podsumowanie. Gratuluję tak twórczego roku. Życzę Ci równie owocnej pracy w nowym i duuużo zdrówka. :)

  OdpowiedzUsuń